اعتراض رئالی‌ها به هند پیکه؛ امان از استاندارد دوگانه! :: ورزش سهکد خبر: ۱۶۶۱۰۰۶/۵۰

زمان: ۱۰:۰۰  
۱۳۹۸/۱۰/۲۰

بازدید: ۲,۱۵۳خطای هند پیکه در دقایق پایانی دیدار دیشب بارسا و اتلتیکو که توسط داور با پنالتی جریمه نشد، هواداران رئال را عصبانی کرده و باعث شده آنها داوران را به داشتن استاندارد دوگانه در مقابل بارسا متهم کنند.

به گزارش “ورزش سه”، دیشب و در جریان دیدار دو تیم بارسا و اتلتیکو مادرید در نمیه‌نهایی سوپرکاپ اسپانیا در شهر جده عربستان سعودی، اتفاقی که در دقایق پایانی بازی با نقش‌آفرینی جرارد پیکه دفاع بارسا افتاد خبرساز شده و هواداران تیمهای رقیب بارسا را به اعتراض شدید به داوری واداشته. چرا که آنها معتقدند داوران همیشه در مقابل بارسلونا و حریفانش از استانداردهای دوگانه استفاده کرده و به نفع کاتالان‌ها سوت می‌زنند.

 

 

در اتفاق مورد نظر، در حالیکه عقربه‌های ساعت دقیقه ۸۴ را نشان می‌داد و نتیجه بازی ۲-۲ بود، آنخل کورئا در درون محوطه جریمه بارسا توپ را ارسال کرد و توپ به دست جرارد پیکه برخورد کرد. بعد از اعتراض بازیکنان اتلتیکو، داور صحنه را با VAR بررسی کرده و باز هم حکم داد که این صحنه پنالتی نبوده است. این در حالی بود که در تصاویر مشخص بود که دست پیکه از بدنش کاملا جدا شده و مسیر توپ هم در اثر این برخورد تغییر کرده است.

 

 

این تصمیم داور خشم هواداران رئال مادرید را برانگیخته و به اعتراض گسترده آنها در شبکه‌های اجتماعی دامن زده است. به خصوص با توجه با اینکه آنها می‌گویند در دیدار دیگر مرحله نیمه‌نهایی این تورنمنت که بین رئال و والنسیا انجام شد، سرخیو راموس در دقایق پایانی بازی خطای هند مشابهی مرتکب شد که کمتر از پیکه عامدانه بود اما داور حکم به پنالتی داد تا اتلتیکو تنها گل خود را به ثمر برساند.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *