اولین گل چیچاریتو برای سویا زیبا بود(عکس) :: ورزش سهکد خبر: ۱۶۳۷۷۹۰/۵۰

زمان: ۱۰:۲۰  
۱۳۹۸/۰۶/۲۹

بازدید: ۱,۰۶۱خاویر هرناندز ملقب به چیچاریتو، مهاجم ملی‌پوش مکزیکی، اولین گل خود برای تیم جدیدش سویا را در لیگ اروپا و یک ضربه آزاد تماشایی به ثمر رساند.

به گزارش “ورزش سه”، خاویر هرناندز ملقب به چیچاریتو، مهاجم ملی‌پوش مکزیکی و آقای گل تاریخ تیم ملی این کشور که تابستان امسال به سویا پیوست تا فوتبالش را در لالیگا دنبال کند، دیشب در اولین بازی سویا در لیگ اروپا مقابل قره‌باغ آذربایجان اولین گل خود را برای سویا به ثمر رساند. گلی که با یک ضربه ایستگاهی تماشایی و زیبا به ثمر رسید.

 

 

در دقیقه ۶۲ بازی سویا و قره‌باغ که در آذربایجان برگزار می‌شد در حالیکه نتیجه بازی همچنان ۰-۰ بود، چیچاریتو پشت یک ضربه ایستگاهی قرار گرفت و با پای راست با یک ضربه سهمگین و زیبا توپ را از بالای دیوار دفاعی حریف عبور داده و به تور دروازه چسباند.

 

 

چیچاریتو بیشتر به عنوان مهاجمی باهوش که در محوطه جریمه می‌تواند هر توپ مرده‌ای را به گل تبدیل کند معروف است و به همین خاطر ضربه آزاد سنگین و تماشایی‌اش برای خیلی‌ها عجیب بود.

 

 

در ادامه بازی سویا موفق شد برتری خود را به رخ حریف آذربایجانی کشیده و در نهایت با نتیجه ۳-۰ به پیروزی رسیده و اولین قدم در لیگ اروپا را مقتدرانه بردارد.

 

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *