حسین شحات خرید ۷۰ میلیاردی الاهلی :: ورزش سهکد خبر: ۱۵۸۰۹۸۸/۴۷

زمان: ۲۳:۰۲  
۱۳۹۷/۱۰/۱۳

بازدید: ۳,۹۴۵حسین شحات با قراردادی ۴٫۵ ساله به ارزش ۵٫۵ میلیون دلار راهی الاهلی مصر شد.

به گزارش “ورزش سه”، رسانه های عرب زبان خبر داده اند که سرانجام حسین شحات از العین جدا شده و به الاهلی مصر پیوسته است. از مدت ها پیش شایعه انتقال این بازیکن مصری به الاهلی شنیده می شد و حتی مامیچ سرمربی کروات العین نیز در نشست خبری پس از بازی رئال – العین نیز با جدایی این بازیکن موافقت کرد.

 

انتظار می رود تا ساعت آینده کار انتقال او به باشگاه مصری انجام شود. باشگاه الاهلی تمام تلاشش را می کند تا هر چه زودتر این فرآیند را به پایان برساند. به گفته باشگاه اماراتی خود زوران مامیچ با جدایی حسین شحات موافق است و منتظر هستند تا به زودی با مشخص کردن رقم قرارداد، این انتقال را  به صورت رسمی اعلام کنند و به نظر می رسد تا ساعات دیگر مشخص خواهد شد.

 

در ابتدا گفته می شد پیشنهاد باشگاه الاهلی مصر ۳٫۵ میلیون دلار است اما حالا شنیده ها حاکی از پیشنهاد ۵٫۵ میلیون دلاری این باشگاه به حسین شحات است که با موافقت باشگاه العین روبرو شده است.

 

مدت قرارداد ستاره مصری با الاهلی نیز ۴٫۵ نیم سال خواهد بود و این بازیکن ۱۷۱ سانتی متری تا ۳۲ سالگی اش در الاهلی حضور خواهد داشت. شحات با العین نیز ۲ سال دیگر قرارداد داشت اما باتوجه به عدم تمایل مامیچ به او و نیمکت نشینی های متوالی، تصمیم به جدایی از العین گرفت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *