سیتی به صغیر و کبیر رحم نمی کند! (عکس) :: ورزش سهکد خبر: ۱۵۹۲۲۱۰/۴۲

زمان: ۲۲:۵۴  
۱۳۹۷/۱۱/۲۷

بازدید: ۹,۴۲۹منچسترسیتی موفق شد در رقابت های FA CUP با نتیجه ۱-۴ از سد تیم نیوپورت کانتی عبور کند.


به گزارش “ورزش سه”، سیتیزن ها که هفته هاست روی دور پیروزی گام بر می دارند، در نیمه اول موفق به گلزنی نشدند اما با درخشش در نیمه دوم موفق به کسب پیروزی برابر نیوپورت کانتی گشتند.

 

بر خلاف انتظار نیوپورت بازی را بهتر آغاز کرد و می توانست در همان اوایل بازی به گل برسد اما ادرسون مانع رخ دادن این اتفاق شد. در ادامه سیتی کنترل بازی را در دست گرفت و در اواخر نیمه اول می توانست به گل برسد اما ضربه لروی سانه به دیرک دروازه برخورد کرد و در نهایت ۴۵ دقیقه اول کم افت و خیز با تساوی بدون گل به پایان رسید.

 

اما بالاخره قفل دروازه رقیب گمنام در اوایل نیمه دوم باز شده و گل اول منچسترسیتی به نیوپورت توسط لروی سانه در دقیقه ۵۱ به ثمر رسید. وینگر آلمانی در سمت چپ محوطه صاحب موقعیت شده و از زاویه ای نه چندان خوب و با بهره گیری از اشتباه دروازه بان نیوپورت موفق به گلزنی با یک ضربه محکم شد.

 

لحظاتی بعد دانیلو روی همکاری با گابریل ژسوس تا آستانه زدن گل دوم هم پیش رفت اما ضربه او به دیرک دروازه برخورد کرد. اما در دقیقه ۷۵ فیل فودن موفق شد با ضربه ای دیدنی به گوشه دروازه حریف، زننده گل دوم سیتی لقب گیرد.

 

در دقیقه ۸۹ نیوپورت توسط آموند یکی از گل ها را جبران کرد اما فیل فودن لحظاتی بعد باز هم برای سیتی موفق به گلزنی شد و در دقیقه ۹۴ نیز ریاض محرز نام خود را در بین گلزنان ثبت کرد تا سیتی ۱-۴ نیوپورت را مغلوب کند.

 

 

 

 

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *