مذاکرات بی نتیجه سولسشر و سران یونایتد برای جذب بازیکن :: ورزش سهکد خبر: ۱۶۰۲۶۱۵/۲۹

زمان: ۱۶:۱۳  
۱۳۹۸/۰۱/۱۶

بازدید: ۴۲۴در باشگاه منچستر یونایتد هنوز در مورد فعالیت های نقل و انتقالاتی تابستان پیش رو تردیدهایی جدی دارند.

به گزارش “ورزش سه”، به نقل از مترو، اوله گنار سولسشر، چندی پیش به عنوان  سرمربی قطعی منچستریونایتد برای سه سال آینده انتخاب شد. او به طور موقت جانشین مورینیو شده بود ولی با نتایج خوبی که کسب کرد، توانست رضایت سران باشگاه را جلب کند.

 

 

 

 

اخیرا بین دو طرف برای ترسیم برنامه های نقل و انتقالاتی باشگاه، مذاکراتی صورت گرفت که بی نتیجه ماند. سولسشر درخواست کرده است که تیم در ۴ پست تقویت شود ولی باشگاه برای تعیین بودجه نقل و انتقالاتی تردیدهایی جدی دارد؛ چرا که مشخص نیست فصل را در چه جایگاهی به اتمام خواهند رساند.

یونایتد پس از شکست در زمین ولورهمپتون به رده ششم سقوط کرد و در رقابت برای کسب سهمیه با تیم های تاتنهام، آرسنال و چلسی قرار دارد. قطعا اگر یونایتد نتواند فصل بعد در لیگ قهرمانان حاضر باشد، کار این تیم برای جذب بازیکن بزرگ، با دشواری های زیادی همراه خواهد بود.

جیدون سانچو، ستاره انگلیسی دورتموند، کالیدو کولیبالی، مدافع ناپولی و آرون وان بیساکا بازیکنان موردنظر سولسشر هستند؛ ضمن اینکه در صورت عدم تمدید قرارداد خوان ماتا و آندر هررا، یونایتد باید به جای آنها نیز دو بازیکن جذب کند. ماتا و هررا می توانند در انتهای فصل به عنوان بازیکن آزاد راهی تیمی دیگر شوند.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *