والورده: دیدار مقابل یونایتد جذاب و دشوار است :: ورزش سهکد خبر: ۱۵۹۹۳۹۲/۳۰

زمان: ۲۳:۳۰  
۱۳۹۷/۱۲/۲۵

بازدید: ۱,۰۸۷ارنستو والورده، سرمربی بارسلونا، معتقد است که تیمش در یک چهارم نهایی چمپیونزلیگ، دیداری دشوار اما جذاب مقابل منچستریونایتد در پیش دارد.

به گزارش “ورزش سه”، قرعه کشی مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا روز گذشته برگزار شد و بارسلونا باید در این مرحله به مصاف منچستریونایتد برود؛ دیداری که یادآور فینال های چمپیونزلیگ ۲۰۰۹ و ۲۰۱۱ است.

منچستریونایتد در دور قبل علی رغم مصدومان پرتعدادش، موفق شد پاری سن ژرمن را حذف کند و بارسا هم با برتری ۵-۱ مقابل لیون، به این مرحله رسید.

بارسا که در لالیگا صدرنشین است و به فینال کوپا دل ری نیز رسیده، برای عبور از مرحله یک چهارم نهایی، جایی که بارسا در سه فصل اخیر متوقف شده، باید از منچستریونایتد عبور کند و والورده اعتقاد دارد تیمش کار راحتی در پیش ندارد.

 

 

 

او به خبرنگاران گفت:” قرعه دشواری است اما می دانستیم که هر قرعه ای در مرحله یک چهارم نهایی، دشوار است. همه تیم ها امید زیادی دارند و با شایستگی کامل به این مرحله رسیدند.

یونایتد یک تیم جهانی و قدرت اروپایی تاریخی است؛ مانند ما، بنابراین دیداری جذاب و دشوار خواهد بود. آنها در حال حاضر نتایج خوبی کسب می کنند بنابراین دیداری خواهد بود که هر دو تیم می توانند در آن به پیروزی برسند.

آنها در دیدار خارج از خانه مقابل پاری سن ژرمن خوب کار کردند و نتیجه فوق العاده ای گرفتند؛ بنابراین ما باید مراقب باشیم. آنها تسلیم نمی شوند و مقابل پی اس جی هم مصدومان زیادی داشتند که احتمالا مقابل ما نخواهند داشت. این دیداری است که همه منتظر آن هستند.”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *