گزارش تمرین بایرن مونیخ در دوحه قطر :: ورزش سهکد خبر: ۱۶۶۰۲۲۴/۵۰

زمان: ۱۰:۰۰  
۱۳۹۸/۱۰/۱۶

بازدید: ۳۶۲با سفر بایرن مونیخ به قطر برای شرکت در یک اردوی آماده‌سازی، روزنامه بیلد در گزارشی به این پرداخته که هانس فلیک مربی این تیم در این اردو به دنبال چه می‌گردد.

به گزارش “ورزش سه”، بایرن مونیخ که از روز شنبه این هفته به قطر سفر کرده تا با شرکت در یک اردوی آماده‌سازی خود را برای نیم‌فصل دوم آماده کند اولین تمرین خود را در این کشور حاشیه جنوبی خلیج فارس انجام داد.

 

 

در اولین جلسه تمرین بایرن که گزارش آن توسط روزنامه آلمانی بیلد منتشر شده، هانس فلیک مربی این تیم بازیکنانش را در زمین چمن آکادمی اسپایر جمع کرده و در هوای عالی، دمای ۲۳ درجه و بادی ملایم و خنک، بازیکنان بایرن در شرایطی ایده‌آل به تمرین مشغول شدند. هانس فلیک به فوتبال  جذاب و با میزان بالای مالکیت توپ علاقه‌مند است. او در دوحه بازیکنانش را به شدت تحت فشار گذاشته و در تمرینات تاکتیکی، بازی با دو مهاجم را تمرین کرد.

 

 

به گزارش بیلد، از تمرینهای بایرن از نظر هانس فلیک مشخص بود که او معتقد است در زمانی که تیمش پاسی را از دست می‌دهد بازیکنان بایرن باید بهتر از هم جدا شده و در زمین پخش شوند تا بتوانند سریعتر به بازیکنان حریف که توپ را در اختیار دارند رسیده و سریعتر توپ از دست رفته را بازپس بگیرند.

 

 

بازیکنان بایرن در طول این هفته صبحها به تمرینهای آمادگی جسمانی خواهند پرداخت که حضور در آن برای نماینده‌های رسانه‌ها آزاد خواهد بود. ولی تمرین‌های بعد از ظهرهای بایرن پشت درهای بسته انجام خواهد شد. بعد از بازگشت به آلمان، شاگردان فلیک روز شنبه هفته آینده پیش از شروع نیم‌فصل دوم، در یک بازی دستگرمی به مصاف نورمبرگ خواهند رفت.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *